PARTNERZY I ADRESACI PROGRAMU / STREFA KIEROWNIKA BUDOWY
PARTNERZY I ADRESACI PROGRAMU

 

Kierownicy budowy uczestniczący w Programie DOBREBUDOWANIE.PL znajdą ciekawych Inwestorów, wezmą udział w szkoleniach i wykładach organizowanych przez Producentów materiałów budowlanych.

 

Edycja Programu DOBREBUDOWANIE.PL 2014 - 2015 została zakończona

 

Wypełnij ankietę
Email*
Od kiedy Pani/Pan działa jako samodzielny kierownik budowy?*:
Ile rocznie Pani/Pan prowadzi budów?*:
*Czy w ciągu ostatnich 3 lat ilość ta:
Jak prognozuje Pani/Pan sytuację na rynku inwestycyjno-budowlanym w perspektywie najbliższych 2-3 lat?*:
Jak ocenia Pani/Pan swoją wiedzę o materiałach budowlanych i wykończeniowych?*:
Czy jest Pani/Pan zainteresowana/ny otrzymywaniem w sposób skoordynowany, w określonych terminach, bez udziału telemarketerów itp., materiałów w ramach PROGRAMU DOBREBUDOWANIE.PL?*:
Czy jest Pani/Pan zainteresowana/ny w przyszłości udziałem w szkoleniach, seminariach, organizowanych w ramach PROGRAMU DOBREBUDOWANIE.PL?*:
Oświadczam, że znam i akceptuję postanowienia Regulaminu Dobud.pl
Wyrażam dobrowolną zgodę na wykorzystywanie i przetwarzanie przez Art-Presse s.c. A. i R. Krochmal, z siedzibą w Krakowie (30-614) przy ul. Cechowej 63, moich danych osobowych w celach promocyjnych i marketingowych, w tym przez Partnerów Programu DOBREBUDOWANIE.PL, w celu przedstawiania mi informacji o ofercie Partnerów Programu, zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 (Dz. U. nr 133, poz.883) o ochronie danych osobowych. Przekazanie danych jest dobrowolne jednak bez ich podania nie będziemy mogli przesłać Pani/Panu materiałów w ramach Programu Dobrebudowanie.pl.
Zgadzam się na przekazywanie mi na podany adres elektroniczny informacji handlowych zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Dane przekazuję dobrowolnie, zastrzegając sobie prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Przyjmuję do wiadomości, że mam prawo do informacji o zakresie przetwarzania moich danych osobowych.
Dokumenty do pobrania
© 2019 DoBud.pl : Wszystkie prawa zastrzeżone